Dotazy k workshopům

Co je Tary parkour workshop?

Jednodenní akce, na které se potkáš s Tarym a ostatními trenéry, kteří ti předají spoustu užitečných rad ohledně tréninku parkouru a naučí tě neuvěřitelné triky, které vidíš v Taryho videích.

Pro koho jsou workshopy určené?

Akce je určená pro všechny zájemce o pohyb od 7 let bez ohledu na barvu, hmotnost nebo pohlaví. Přijeď si i Ty vyzkoušet, jaké to je hýbat se a užít si den naplno s Tarym a ostatními účastníky!

Jak workshop zaplatím?

Pro Čechy: Po zaregistrování na nějaký z workshopů posíláme na Váš email zálohovou fakturu s platebními údaji, kterou je potřeba uhradit bankovním převodem do 3 pracovních dnů. Po připsání peněz na náš účet Vám odešleme emailem potvrzení o zaplacení a fakturu.

Pro Slováky: Účastníci, kteří zadají svoji adresu trvalého pobytu na Slovensku, budou platit workshop až na místě v hotovosti. Samozřejmě, že musí také přinést podepsanou přihlášku. Bez ní není možné trénovat parkour.

Je workshop bezpečný? Jak to máte s pojištěním?

Ano, naší prioritou při tréninku parkouru je bezpečnost. Naši trenéři mají mnoholeté zkušenosti s tréninkem a výukou parkouru. Naše společnost má sjednanou podnikatelskou pojistku.

Co s sebou?

povinně:
- podepsanou přihlášku
- sportovní oblečení a boty
- kartičku pojištěnce
- svačinu a dostatek pitné vody (od nás toto zajištěno není)

 

nepovinně:
- dárkový balíček pro Taryho nebo jiné trenéry
- fotoaparát neb kameru
- předměty, který chcete podepsat od Taryho
- peníze na nákup oblečení a doplňků od Enjoy the Movement

Jak je to s jídlem a pitím?

Jídlo ani pití naš organizátor nezajišťuje. Doporučujeme si s sebou vzít svačinu a také pití, v prostorách tělocvičen je pitná voda z kohoutku.

Můžu na workshopu natáčet?

Každý, kdo bude na workshopu, může na workshopu fotit a natáčet. Pokud video z workshopu zveřejníte na YouTube, určitě nám pošlete odkaz!

Budou workshopy i v dalších městech?

Pokud workshop není ve Vašem městě, tak jedinou možnost máte dorazit do měst, které můžete vidět na naše mapě, nebo v tabulce na stránkách. Jiná města neplánujeme navštívit.

Nemohu vytisknout přihlášku. Je možné přijít bez ní?

Ano, přijít na místo konání akce můžete i bez předvyplněné přihlášky s údaji účastníka, kterou jsme Vám posílali emailem. Při registraci na workshopu dostanete novou prázdnou přihlášku, kterou je potřeba vždy vyplnit a podepsat. U účastníků pod 18 let musí přihlášku v místě konání podepsat zákonný zástupce.  Trénink parkouru jinak možný není!

Vracíte zaplacené peníze zpět?

Ano, vracíme. Můžou nastat situace, kdy si zaplatíte nějakou akci a potom se dlouhodobě účastník zraní nebo onemocní.
Pokud požádáte přes online systém o vrácení peněz dříve, jak 5 dní před začátkem dané akce, tak vám je vrátíme. V jiném případě už nikoliv.