Dotazy k workshopům

Co je Tary parkour workshop?

Jednodenní pětihodinová akce, na které se potkáš s Tarym a ostatními trenéry, kteří ti předají spoustu užitečných rad ohledně tréninku parkouru a naučí tě neuvěřitelné triky, které vidíš v Taryho videích.

Pro koho jsou workshopy určené?

Pro všechny, kterým bylo aspoň 6 let. Nezáleží na parkourových zkušenostech, výšce ani na hmotnosti. Na tyto workshopy jezdí hlavně začátečníci, kteří s parkourem teprve začínají, ale taky i pokročilí skokani, kterým se věnujeme individuálně.

Jak workshop zaplatím?

Po zaregistrování na některý z workshopů na Váš email zašleme zálohovou fakturu s platebními údaji, kterou je potřeba uhradit bankovním převodem do 3 pracovních dnů. Po připsání peněz na náš účet Vám odešleme emailem potvrzení o zaplacení a také fakturu.

Je workshop bezpečný? Jak to máte s pojištěním?

Ano, naší prioritou při tréninku parkouru je bezpečnost. Naši trenéři mají mnohaleté zkušenosti s tréninkem a výukou parkouru. Naše společnost má sjednanou podnikatelskou pojistku. Úrazové pojištění dětem my nezajišťujeme.

 

Co s sebou?

povinně:

- podepsanou přihlášku od rodičů (bez ní není možné trénovat!)

- sportovní oblečení a boty

- kartičku pojištěnce

- svačinu a dostatek pitné vody

 

nepovinně:

- pokud si chceš zakoupit můj merch, tak nezapomeň na peníze

- předměty, který chcete podepsat od Taryho

 

Jak je to s jídlem a pitím?

Jídlo ani pití organizátor akce nezajišťuje. Doporučujeme si s sebou vzít svačinu a také pití, v prostorách tělocvičen je pitná voda z kohoutku.

Můžu na workshopu natáčet?

Každý účastník může na workshopu fotit nebo natáčet. Pokud video z workshopu zveřejníte na YouTube, můžete nám poslat odkaz.

Budou workshopy i v dalších městech?

Pokud workshop není ve Vašem městě, tak můžete dorazit do nejbližšího města, které je na naší mapě workshopů, nebo v tabulce na stránkách. Jiná města momentálně neplánujeme.

Nemohu vytisknout přihlášku. Je možné přijít bez ní?

Ano, přijít na místo konání akce můžete i bez předvyplněné přihlášky s údaji účastníka, kterou jsme Vám posílali e-mailem. Při registraci na workshopu dostanete novou prázdnou přihlášku, kterou je potřeba vždy vyplnit a podepsat. U účastníků pod 18 let musí přihlášku v místě konání podepsat zákonný zástupce. Trénink parkouru jinak možný není!

Vracíte zaplacené peníze zpět?

Ano, vracíme. Může nastat situace, kdy si zaplatíte nějakou akci a potom se účastník dlouhodobě zraní či onemocní.

Pokud požádáte přes online systém o vrácení peněz dříve, jak 5 dní před začátkem dané akce, tak vám je samozřejmě vrátíme. V jiném případě už nikoliv.