Nabízím

Neváhejte mě kontaktovat

Reklamní spolupráce

Oslovte mladé publikum na sociálních sítích. Má videa na YouTube odebírá přes 780 000 uživatelů, na Instagramu sleduje můj profil přes 500 000 followers a na TikToku mě odebírá 300 000 lidí. Rád vám pomohu s kreativní propagací vaší značky prostřednictvím videí, fotek a příběhů pro sociální sítě. 

Semináře, besedy a workshopy

Rád se zúčastním vašeho eventu, nebo pro vás připravím celou akci na klíč. Dlouhodobě pořádám parkourové campy a workshopy ve větších městech po celém Česku, rád ovšem přijedu na pozvání i do vašeho města, kde mohu vést parkourový workshop, besedu nebo například přednášku ve škole.

Exhibice či vystoupení

Chcete zpestřit program své akce originální parkourovou exhibicí? Vystupuji na kulturních, školních i soukromých eventech. Mohou nabídnout:

- doprovodný program během promo akce, TV pořadu nebo koncertu;
- vystoupení na firemních akcích, teambuildingu, podnikových večírcích i uzavřených party;
- parkourové vystoupení na veřejných akcích (maturitní plesy, festivaly, dny dětí…)

Kaskadér, akrobat

Hledáte pro svůj film dabléra nebo akrobata? S prací před kamerou mám mnoho zkušeností – aktivně jsem se účastnil natáčení desítek reklam, filmů, seriálů i hudebních videoklipů.

Spokojenost klienta je pro mě velmi důležitá, proto se vždy snažím zohlednit všechny jeho požadavky. Ceny mých služeb jsou proto individuální. Jestliže máte o spolupráci zájem, neváhejte mě kontaktovat na mailu tary@tary.cz. 

Nebráním se ani jiným nápadům na spolupráci