Nabízím

Neváhejte mě kontaktovat

Reklamní spolupráce

Oslovte vaše potenciální zákazníky či klienty skrze v dnešní době velmi populární sociální sítě. Rád vám pomohu s kreativní propagací vaší značky, produktů či služeb prostřednictvím videí, fotek a příběhů na sociálních sítích YouTube, Instagram a TikTok.

Počty mých sledujících
YouTube @TarasPovoroznyk - více než 1 100 000 lidí
Instagram @taraspovoroznyk  - více než 625 000 lidí
TikTok @taras_povoroznyk - více než 1 125 000 lidí

Semináře, besedy a workshopy

Rád se zúčastním vašeho eventu, nebo pro vás připravím celou akci na klíč. Dlouhodobě pořádám parkourové campy a workshopy ve větších městech po celém Česku, rád ovšem přijedu na pozvání i do vašeho města, kde mohu vést parkourový workshop, besedu nebo například přednášku ve škole.

Exhibice či vystoupení

Chcete zpestřit program své akce originální parkourovou exhibicí? Vystupuji na kulturních, školních i soukromých eventech. Mohu nabídnout:

- doprovodný program během promo akce, TV pořadu nebo koncertu
- vystoupení na firemních akcích, teambuildingu, podnikových večírcích i uzavřených party
- parkourové vystoupení na veřejných akcích - maturitní plesy, festivaly, dny dětí, apod.

Oslavy narozenin

Chcete udělat radost svému dítěti či komukoliv jinému netradičním “živým” překvapením v podobě samotného Taryho? Má účast na oslavě probíhá většinou tak, že dorazím na probíhající "párty" jako překvápko, přinesu dárečky z mého merche pro oslavence a také pro ostatní účastníky. Samozřejmostí dále je pokec s dětmi, focení a podpisy nejen na mé plakáty, které s sebou přivezu.

Dále pak záleží na místě konání této akce, pokud jsme někde na sportovišti, tak s dětmi zaténuju parkour, poradím jim, jak např. správně do různých parkourových triků apod. Také jim ukážu něco málo z mého "umění". Potom je to dost na dětech a hlavně na oslavenci, co se bude dělat dál, jelikož děcka jsou dost spontánní a vynalézavá. Děti si mě náramně užijou a většinou ta 1,5 hod strašně rychle uteče.

Cenu mé 1,5 hod účasti i s dopravou, časem stráveným v dopravě a dárky Vám rád sdělím do e-mailu.

Spokojenost klienta je pro mě velmi důležitá, proto se vždy snažím zohlednit všechny jeho požadavky. Ceny mých služeb jsou proto individuální.

Uvítám další nápady na spolupráci, neváhejte mě kontaktovat na tary@tary.cz.