Nabízím

Neváhejte mě kontaktovat

Reklamní spolupráce

Oslovte mladé publikum na sociálních sítích. Má videa na YouTube odebírá přes 750 tisíc uživatelů, na Instagramu sleduje můj profil přes 430 tisíc followers. Rád vám pomohu s kreativní propagací vaší značky prostřednictvím videí, fotek a příběhů pro sociální sítě. 

Semináře, besedy a workshopy

Rád se zúčastním vašeho eventu, nebo pro vás připravím celou akci na klíč. Dlouhodobě pořádám parkourové campy a workshopy ve větších městech po celém Česku, rád ovšem přijedu na pozvání i do vašeho města, kde mohu vést parkourový workshop, besedu nebo například přednášku ve škole.

Exhibice či vystoupení

Chcete zpestřit program své akce originální parkourovou exhibicí? Vystupuji na kulturních, školních i soukromých eventech. Mohou nabídnout:

- doprovodný program během promo akce, TV pořadu nebo koncertu;
- vystoupení na firemních akcích, teambuildingu, podnikových večírcích i uzavřených party;
- parkourové vystoupení na veřejných akcích (maturitní plesy, festivaly, dny dětí…)

Kaskadér, akrobat

Hledáte pro svůj film dabléra nebo akrobata? S prací před kamerou mám mnoho zkušeností – aktivně jsem se účastnil natáčení desítek reklam, filmů, seriálů i hudebních videoklipů.

Spokojenost klienta je pro mě velmi důležitá, proto se vždy snažím zohlednit všechny jeho požadavky. Ceny mých služeb jsou proto individuální. Jestliže máte o spolupráci zájem, neváhejte mě kontaktovat na mailu tary@tary.cz.

 

Nebráním se ani jiným nápadům na spolupráci